מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

פיג'ו בוקסר

פיג’ו בוקסר משמשת כיום כאחד מרכבי ההפצה הנפוצים בישראל. נכיר בקצרה את המפרט הטכני של מגוון המודלים המוצע לחברות לוגיסטיות קטנות כגדולות. הרכב מגיע במספר גדלים שונים שכל אחד מעט שונה באורך ובנפח. הבחירה ביניהם תהיה בדרך כלל בהתאם לכמות הסחורה שתרצו לשנע. פיג'ו בוקסר ארוך גבוה במודל המכונה 2L או 3L הוא בעל ארבע דלתות ושלושה מקומות ישיבה.

בחירת הדגם המתאים: כמה מקומות ישיבה אתם צריכים בתא הקדמי?

על מנת לבחור את הדגם המתאים מבין מגוון דגמי פיג'ו בוקסר חשוב לבחון האם אתם זקוקים ליותר משלושה מקומות ישיבה (נהג ושני נוסעים)? הדגם הכולל תא ישיבה כפול מתאים לחברות בהם יש לשנע יותר משלושה עובדים במקביל לעבודות. במיוחד, אם עליהם להעמיס כמות גדולה של סחורה או לבצע עבודות נוספות בנקודת המוצא או היעד.

מה אורך וגובה הרכב הדרוש לכם?

פיג'ו בוקסר מגיע במספר אורכים שונים. הראשון הוא הדגם הקצר והנמוך, המותאם לנסיעה בתוואי עירוני על כבישי אספלט או כבישי עפר עם עבירות קלה. דגם זה מתאים לכמות קטנה של סחורה וכן לנסיעה של נהג ושני נוסעים לכל היותר. הדגם הארוך הגבוה מתאים לסחורה בעלת נפח גדול יותר וכן כאשר יש לשנע חפצים המתנשאים לגובה רב. אורכי הרכבים נעים בין 2.6 מטרים ועד ל 4.07 מטרים וכן מתנשאים לגובה של 1.6 מטרים עד לגובה של 2.1 מטרים. קיים גם שוני במיפתח רוחב של מטר עד 1.2 ובמיפתח רוחב של 1.4 מטרים עד 1.75 מטרים. כושר הגרירה של הרכב:  לכל דגמי בוקסר כושר גרירה של שני טונות וחצי עם בלמים ו-750 ק"ג ללא שימוש בבלמים.

קוטר הסיבוב בנסיעה בתוך העיר

מאפיין נוסף שכדאי להכיר הוא קוטר הסיבוב של הרכב, החשוב במיוחד בפניות בנסיעה עירונית. הדגם הקצר (דגם 1L) מסוגל להסתובב בקוטר של 11.26 מטרים בין מדרכות ו-11.44 מטרים בין מדרכות. הגרסה המעט ארוכה יותר (2L) מסתובב בקוטר גדול יותר בשיעור של 12.64 בין מדרכות ו-12.84 בין קירות. הדגמים הארוכים השונים דורשים קוטר של לפחות 14.24 מטרים בין מדרכות ו-14.46 בין קירות.

טנדר סובארו בוקסר

למי שמשנע סחורה וזקוק לתא מטען פתוח, יש שני דגמים: חד קבינה ודבל קבינה המגיעים בצורת טנדר. הרכבים מגיעים במפרט דומה לרכבים הסגורים ומסוגלים לשאת סחורה במשקל רב. בנוסף, רכבים אלה מתאימים לחברות המשנעות סחורה המתנשאת לגובה רב יותר מהגובה שמציעים המודלים הסגורים של הרכב.

צריכת הדלק

מיכל הדלק של בוקסר כולל 90 ליטרים. צריכת הדלק של הרכבים משתנה בהתאם למודלים השונים ונעה בין 14.5 ק"מ לליטר בנסיעה עירונית ל-18 ק"מ לליטר בדגם הקצר ו 16.4-17.5 בנסיעה בין עירונית בדגמים הארוכים יותר. כמובן שצריכת הדלק תלויה גם במשקל הכבודה שנושא הרכב. לסיכום, פיג'ו בוקסר מציעה מגוון רחב של רכבים מסחריים המתאימים לכל חברה וביניהם רכבים קצרים וארוכים, בגובה משתנה וכן טנדרים פתוחים.