מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

ליסינג 0 קילומטר

מהם היתרונות של ליסינג 0 ק"מ?

מרבית המשפחות. בפני הנהגים עומדת האפשרות לרכישת רכב יד 2 במחיר נמוך, העשוי לגרום להוצאות כבדות בשנים הבאות על תיקונים ותחזוקה שוטפת. לכן, רבים בוחנים אפשרות של רכישת רכב חדש, שעדיין זוכה לאחריות היבואן ומעניק חוויית נהיגה אחרת. מחירי הרכבים החדשים בישראל עדיין גבוהים מאד, אך כעת ישנה דרך אחרת ליהנות מרכב חדש בעלות נמוכה ועם אפשרויות מימון אטרקטיביות: הכירו את אפשרות הרכישה באמצעות ליסינג 0 ק"מ.

מהו ליסינג 0 ק"מ?

ליסינג 0 ק"מ הוא רכב שנרכש על ידי חברות ליסינג ישירות מהיבואן ולכן הרכב לא נסע על הכביש עד לרגע מסירתו לנהג. חברות הליסינג זוכות להנחות משמעותיות משום שהן רוכשות כמות גדולה של כלי רכב בשנה. לכן, את ההנחה הזו הן יכולות להמשיך ולהעביר הלאה – לנהג הרוכש מהן את הרכב. כך, הנהג הבא נחשב אמנם ליד שנייה, אך הרכב מעולם לא היה בשימוש. לשיטה זו יש מגוון רחב של יתרונות בולטים עבור הקונה רכב חדש.

יתרונות ליסינג 0 ק"מ

לשיטת הרכישה הזו מגוון רחב של יתרונות. נסקור את הבולטים ביניהם בקצרה:

אחריות היצרן עדיין תקפה למלוא הק"מ שהוגדרו כ"תקופת האחריות": כל יצרן מגדיר תקופה מסוימת או כמות קילומטרים קבועה בה בעל הרכב יכול ליהנות מאחריות היצרן. במידה ויש תקלה שאינה נובעת מתאונה, ניתן לתקן את הרכב ללא עלות במוסכי החברה אליהם מפנה היבואן. כאשר רוכשים רכב משומש שעבר כברת דרך על הכביש, כמות הקילומטרים בה ניתן לקבל את האחריות מצומצמת. לעומת זאת, ברכישת רכב 0 ק"מ תוכלו ליהנות מנסיעה בטוחה וארוכה במסגרת האחריות.

רכב חדש במחיר מופחת: כפי שהגדרנו בהרחבה בתחילת המאמר, מחירו של רכב 0 ק"מ בליסינג נמוך משמעותית ממחיר של רכב חדש מהיבואן. ההנחה יכולה להתחיל מעשרות בודדות של אחוזים ולהגיע גם לשליש מעלות הרכב.

חוויה של נסיעה ברכב חדש מהניילונים: רכישת רכב 0 ק"מ זהה לרכישת רכב חדש מבחינת אבזור הבטיחות המותקן בו, מערכות המולטימדיה והחיישנים החדשניים ביותר. הרכב, זהה  למודל המגיע מהיבואן כאשר רוכשים רכב חדש ישירות דרך היבואן. במצב זה הניילונים וניחוח הרכב החדש, המאפיינים את קניית רכב חדש נשמרים ברכבים הללו.

אספקה מהירה של הרכב: בדרך כלל, הרכב יסופק תוך שלושה עד ארבעה עשר ימי עסקים מזמן התשלום על הרכב. כך, אינכם צריכים לחכות זמן רב על מנת להתחיל לנהוג ברכב החדש והמפנק.

אפשרויות מימון מגוונות: ברכישה מחברת הליסינג אתם יכולים לקבל אפשרויות מימון נוחות ומגוונות יותר מאשר ברכישה מהיבואן. כמעט כל משפחה יכולה להרשות לעצמה לרכוש רכב חדש בשיטה זו.

מספר רכבים שכדאי לקנות בשיטת 0 ק"מ

חברות הליסינג מציעות מגוון רחב של דגמים חדשים מובילים בשיטת ליסינג 0 ק"מ. בין הרכבים הללו ניתן לציין למשל את מיצובישי ספייס סטאר, מכונית המיני המאובזרת של החברה שעברה מתיחת פנים בשנים האחרונות. הרכב מגיע עם מנוע 1193 סמ"ק, תיבת הילוכים אוטומטית רציפה ומתאפיין בצריכת דלק חסכונית במיוחד – 21 ק"מ לליטר בנסיעה בין-עירונית וכ-17 ק"מ בנסיעה עירונית.

מפרט הבטיחות שלו כולל מערכת מובילאיי להתרעה לפני תאונה, בקרת יציבות אלקטרונית ESP ומערכת עזר לזינוק בעלייה. דגם מבוקש נוסף הוא סובארו אאוטבק, הכולל את מנוע הבוקסר היציב של סובארו (2.4 טורבו), נהיגת שטח ונהיגה עירונית ברמה גבוהה, תיבת הילוכים אוטומטית רציפה ומערכת בטיחות משולבת בטכנולוגיית ה- EyeSight של סובארו ברמת חמישה כוכבים, תוכלו להמנע מתאונות באמצעות חיישנים המזהים תנועה רכבים והולכי רגל סביב הרכב. הרכב כולל צג מולטימדיה מפנק ומערכת סאונד חדשנית.

לסיכום, הדרך הטובה לרכוש רכב עם תנאי מימון נוחים ובחיר נמוך משמעותית ממחיר היבואן היא באמצעות ליסינג 0 ק"מ.