מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

מבצעי בלאק פריידי 

עכשיו באתר Carbay

לקראת הבלאק פריידי – חותכים מחירים ובגדול! כשאתם רוכשים רכב בבלאק פריידי באתר carbay אתם יכולים למצוא ברכבים  בהנחה של עד 39%, מה שאומר שאתם חוסכים הרבה מאוד כסף ברכישת הרכב הבא שלכם. רוצים לדעת מה אתם יכולים לקנות בבלאק פריידי של קאר ביי? באתר תוכלו להשיג רכבים כמעט חדשים עם 0 ק"מ המספקים לכם את כל התנאים להתחדשות ברכב איכותי, נוח ומדוגם ביותר.

סובארו אאוטבק CVT – 2.5XS

סובארו אאוטבק נמכר בסוכנויות היבוא במחיר 229,990 ₪, מוצע באתר carbay במחיר 151,990 ₪ בלבד, חיסכון של 34%! זהו SUV 5 דלתות, 4  דלתות ובגאז' גדול במיוחד, הרכב נחשב רכב שטח איכותי. מדוע רכב שטח? הוא מצטיין הן ב-סל"ד, 4000, והן בכוח סוס/סל"ד 5800/175. כמו כן, הגיר רציף. הוא אמנם אוטומטי אבל אין בו הילוכים. אאוטבק מבוסס על הילוך יחיד, מה שלא מאלץ את המנוע "לעבוד" על החלפה. האוטו פשוט מאיץ בהילוך יחיד מ- 0 ל- 198 קמ"ש. נתוני צריכת הדלק הם 11.2 ק"מ לכל ליטר דלק בנסיעה בעיר, וכל 15.6 ק"מ בנסיעה בינעירונית. לכן, אאוטבק מיועד יותר כרכב שטח. קונסולת הנהג מצוידת בבקרת אקלים למזגן, במחשב דרך ובמנגנון שליטה על חלונות החשמל. 

מיצובישי ספייס סטאר 1.2 Supreme


מיצובישי ספייס סטאר ניתנת לרכישה ב- 16% הנחה ביחס למחיר היבוא. בעוד אשר הרכב נמכר בתעריף של 81,900 ₪, באתר carbay הוא מוצע במחיר של 68,900 ₪ בלבד! גיר הרכב אוטומטי עם 5 הילוכים והמנוע הוא 1,193 סמ"ק על בסיס בנזין. תא הדלק של הרכב מכיל 35 ליטר, בהם הרכב משתמש במשורה: רק 20 ק"מ לכל ליטר דלק בנסיעה עירונית, ורק 26 ק"מ בנסיעה בכביש המהיר. זהו רכב שלא רוכשים בשביל ביצועי אקסטרים אלא בשביל חיי שגרה בורגניים חסכניים בעיר עם נסיעות לעבודה ובסביבת הבית. מי שמבקש לחסוך בהוצאות התחבורה הפרטית הרכב הזה מושלם בשבילכם, מי שירכוש רכב מיני ייהנה ממחירי תדלוק נמוכים, מצריכת דלק נמוכה וממחיר קנייה נוח מאוד.
 
מיצבישי ספייס סטאר

פיג'ו 208 1.2 Active


פיג'ו 208 מאפשר חנייה נוחה וחלקה בעיר בגלל גודלו הקומפקטי. אבל היתרונות של הדגם לא מתבסס אך ורק על גודל הרכב, אלא גם במפרט הטכני שלו. הרכב ניחן במנוע בנזין טורבו של 1,199 סמ"ק, ובתא דלק של 50 ליטר. הקצאת הדלק היא 1 16.4 ק"מ לכל ליטר דלק בנסיעה בעיר ו-24 ק"מ לליטר בנזין בנסיעה בינעירונית. הרכב מצויד בחלונות חשמל, נעילה מרכזית ומחשב דרך בתא נהג. גיר אוטומטי 6 הילוכים. במבצע בלרק פריידי תוכלו לרכוש אותו במחיר של 79,900 ₪ בלבד, במקום 105,990 ₪ כפי שנמכר בסוכנויות היבוא הרשמיות.

בלאק פריידי באתר carbay – רכבים במחירים משתלמים במיוחד


בואו ליהנות מרכבי פנאי ושטח במחירים מחמיאים במיוחד לכבוד Black Friday !

החברה יוצאת במבצעים ייחודיים על רכבי 0 ק"מ במצב כמעט חדש. אם אתם מעוניינים לחסוך עשרות אחוזים על כלי הרכב הבא שלכם אל תוותרו על הדגם, בואו לקנות ב- Car Bay!