מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

סיטרואן ברלינגו

שימושיות גבוהה ותכנון מדוקדק עד לפרטים הקטנים. סיטרואן ברלינגו כוללת מפרט בטיחותי מרשים, צריכת דלק נפלאה מה שהופך את הדגם החדש לאחת הרכישות המומלצות ב-2020.

ברלינגו החדשה מתחילה לכבוש את כבישי הארץ בחודשיים האחרונים. לאחר שחשפה את הדור השלישי של הרכב בתערוכת ז'נבה 2019, החברה ממשיכה להציג דגמים שעברו מתיחת פנים קלה עם חזית חדשנית. הרכב מציע חמישה מקומות ישיבה בגרסה הסטנדרטית, ושבעה מקומות בגרסה המאורכת  שלה. הדגמים החדשים מגיעים בשלוש גרסאות שונות של מנועים, כולם בנפח של 1.5. אפשר לבחור ברכב עם תיבת הילוכים ידנית אשר לו שבעים וחמישה כ"ס או באחת משלוש הגרסאות הנוספות עם מאה כ"ס. קיימות גם שלוש גרסאות בעלות תיבת הילוכים אוטומטית, המציעות שמונה הילוכים ומגיעות למאה ושלושים כ"ס.

אם עד היום המודל היה נתפש בעיני הצרכנים כרכב מסחרי קטן יותר המותאם לעיר, כעת החברה ממתגת את סיטרואן ברלינגו בצורה שונה לגמרי, כרכב פעילות הפנאי האולטימטיבי.

במודל החדש כולם מרוויחים

בעוד רבים מהמתחרים של רכבי ברלינגו ניסו להראות כ"נער היפה ביותר בשכונה", סיטרואן בחרה להשקיע בתכנון פרקטי ונוח. היא מציעה לנהג רכב שימושי שכמעט ואין לו מתחרים בקטגוריה, כאשר הצורה החיצונית הנראית לחלקינו כקופסה, מתורגמת הן לחלל נוסעים מרווח והן לתא מטען רחב וגדול. תא הכפפות הוא בין הגדולים ביחס למודלים אחרים, והוספה של מקומות אחסון נוספים בתא הנהג וברכב כולו ממחישים את התכנון העמוק שהושקע בעיצוב סיטרואן ברלינגו 2020.

ברלינגו מגיע עם שני דגמים שמהם אפשר לבחור: דגם M באורך סטנדרטי ודגם XL המאפשר להוסיף שורת מושבים בחלק האחורי של הרכב, בזכות שלושים וחמישה סנטימטרים שנוספו לאורך המרכב. מי שזקוק לשבעה מושבים ברכב כיוון שהוא מסיע עובדים, ילדים או חברים לבילוי, דגם ה-XL יהיה אידיאלי מבחינתו. המושבים האחוריים של שני הדגמים ניתנים לקיפול, וכך אפשר להשתמש ברכב גם להובלת סחורה, כאשר שטח ההטענה בגרסת ה-XL מגיע למעל שלושה מטרים, אם מקפלים את המושבים.

צריכת הדלק של סיטרואן ברלינגו

סיטרואן ברלינגו תמיד התהדרה בצריכת דלק חסכונית במיוחד. גם השנה סיטרואן לא מאכזבת, ומציעה צריכת דלק של עשרים וחמישה קילומטרים לליטר, בנסיעה בין עירונית ברכב הקצר בגרסתו הידנית ועשרים קילומטרים בנסיעה עירונית.

בגרסה הארוכה יותר הנתונים עדיין מרשימים וגם ברכב הכולל תיבת הילוכים אוטומטית ניתן להגיע על פי הנתונים שפרסמה החברה לצריכה אטרקטיבית של עשרים וארבעה קילומטרים לכל ליטר דלק.

מפרט הבטיחות של סיטרואן ברלינגו

השנה, אנו רואים את החשיבות הרבה שהעניקה סיטרואן לנושא הבטיחות. המפרט בתחום זה כולל מערכת התרעה לסטייה מנתיב, מערכת בלימת חירום אוטומטית, מערכת לסיוע לשמירת נתיב הנסיעה המתקנת גם את פעולת ההיגוי במידה והנהג סוטה מהנתיב מבלי משים, מערכת זיהוי הולכי רגע ומערכת התרעה לניטור המרחק מרכב שנמצא מלפנים.

לסיכום, סיטרואן מציגה שוב גרסה דור שלישי לאחת המכוניות הנמכרות ביותר של החברה, מהן נמכרו משנת 1996כ-3.3 מיליון כלי רכב עד כה. גם השנה השיקה החברה גרסה חדשה של מודל ברלינגו הדומה מאד לגרסאות הקודמות בחלק החיצוני, אך כוללת מפרט בטיחות רחב יותר ומקום רב יותר בתוך המרכב ותא המטען.

כמה עולה הרכב? מול הרכבים האחרים בקטגוריה סיטרואן בהחלט מציעה את המחיר התחרותי ביותר. הרכב נמכר כיום בסכום של 145,799 ₪ הכולל אגרת הרישוי. הרכב מתאים הן לעסקים קטנים, הן לספקים המעבירים סחורה או נותני שירותים בדרכים המשתמשים ברכב כסדנה ניידת והן למשפחות מרובות ילדים שנהנות משטח רחב בפנים הרכב, שבעה מושבים בעת הצורך ותא מטען שיכול להכיל בקלות עגלה כפולה.