מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

סיטרואן C5 איירקרוס

ליצרנית הרכב סיטרואן המגיעה מצרפת מספר רחב של דגמים מהם ניתן ליהנות. אחד מהדגמים המובילים של ענקית הרכב הזו הוא הסיטרואן 5Cסיטרואן 5C איירקרוס הוא אחד מרכבי הפנאי הקומפקטיים המובילים כיום בעולם הרכב. רכב אשר מציג איכות נסיעה ברמה גבוהה, אשר  ניתן ליהנות ממנו גם בגרסת דיזל. בנוסף, דגם סיטרואן 2020 5C היה אחד מהרכבים המועמדים לרכב השנה 2020 של מגזין "אוטו".

יכולות הדגם C5 על הכביש

לרכב יש הספק של 180 כוחות סוס השווים ל-5,500 סל"ד עם מנוע של 1.6 ליטר טורבו בנזין. לתיבה האוטומטית של הרכב שמונה הילוכים והנעה קדמית. משך תאוצת הרכב מאפס קמ"ש ל-100 קמ"ש הוא כ-8.2 שניות ומהירותו המרבית עומדת על 216 קמ"ש. במבחני דרך צריכת הדלק שלו היא 11.5 ק"מ לליטר.

נגיעות עדינות של אדום

העיצוב החיצוני של סיטרואן 5C דגם 2020 דומה לדגמי סיטרואן אחרים מהשנים האחרונות. שדרוג הרכב עם נגיעות צבע אדומות בדגם הלבן מופיעות בפגוש הקדמי, בצדי הדלתות ובפסי ההטענה בגג והן מוסיפות סטייל רב לרכב. כמו כן ברכב תמצאו תאורות לד מלפנים ומאחור ולכל אלו ניתן להוסיף את חישוקי ה-"19 אשר משדרגים את רמת האבזור והמראה החיצוני.

סביבת הנהג והנוסעים ברכב

עיצוב סביבת הנהג והרכב כולו מתאפיין במרווח פנים ענק ומפנק, הרכב עשוי חומרים איכותיים ואמידים והוא כולל נגישות ונוחות רבה עבור הנהג. כיאה לשאר דגמי סיטרואן 5C, לוח המחוונים כולל תצוגה קלאסית עגולה. השליטה במערכת השמע, מערכת המזגן, מערכת הבטיחות וכיול התצוגות נעשה באמצעות מסך מגע מרכזי. בנוסף לכך, מצוידת הסיטרואן 5C איירקרוס במערכת My Citroen הכוללת בתוכה ווייז מובנה. כמו כן, עיצובה כולל גג פנורמי, חלונות בזיגוג כפול, הנעה ללא מפתח – KEYLESS ועוד.

נסיעה נוחה ובטוחה לאורך כל הדרך

בסיטרואן 5C נהנה הנהג ממושבים קדמיים תלת שכבתיים שלהם בסיס רחב ותמיכה חזקה לגב התחתון. בחלק האחורי של סיטרואן c5  ישנו חלל רחב ונוח ובו שלושה מושבים נפרדים הניתנים להזזה של כל מושב בנפרד, המושבים בחלק האחורי גבוהים ומאפשרים לנוסעים לכוון את הכסאות לנוחיותם. החלל האחורי כולל פתחי מזגן, שקעי USB לטעינת מכשירים ניידים ומקום אחסון לבקבוקי 1.5 ליטרים בשתי הדלתות.
ברמת הבטיחות סיטרואן 5C מאובזר במנגנון של בלימת חירום אקטיבית, התרעת ערנות הנהג, מערכת להתרעה בשטח מת – מערכת שנמצאה יעילה בכל הנוגע לזיהוי רכבים עוקפים, בקרת שיוט אדפטיבי, מערכת תיקון סטייה אקטיבית ושמירה על הרכב במרכז הנתיב ומערכת בלימה אוטונומית – מערכת היודעת לעצור את הרכב במקרי קיצון גם ללא כל התערבות הנהג.

תא המטען

תא המטען של הסיטרואן 5C עצום וכולל חלל רחב של 580 ליטרים כשהמושבים האחוריים ממוקמים במצבם הרגיל וגדל לחלל של 720 ליטרים בעת קיפול אותם מושבים. ניתן לשלב בעת הובלה קיפול של כל מושב בנפרד ובכך לאפשר הובלה של ציוד רב וגם נוסעים היושבים מאחור באופן נוח.