מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

רכישת רכב חדש באתר Carbay

חושבים על רכישת רכב חדש? ב- Carbay  תמצאו מגוון רחב של רכבים המתאים לכל כיס ולכל שימוש. הרכבים החדשים מוענקים עם אחריות יצרן וכן אחריות של קארביי, תוך התחייבות לרכישה חוזרת לאחר הקנייה. אם תרצו, בעתיד תוכלו לעשות גם טרייד אין לרכבים שלכם ולהחליף רכב שהיה ברשותכם מספר שנים וזאת ברכב חדש לחלוטין 0 ק"מ במחיר אטרקטיבי.

מה ההבדלים בין רכישת רכב חדש באתרCarbay  בהשוואה לרכישה בסוכנות רכב?

כאשר אתם רוכשים רכב חדש בסוכנות רכב תגלו כי אתם משלמים את הסכום המלא שקבע היצרן. ידוע, כי בפעם הראשונה שהרכב עולה על הכביש הוא מאבד מיד מערכו. לעומת זאת, כאשר אתם רוכשים רכב חדש 0 ק"מ, אתם מקבלים רכב שעדיין לא נסע על הכביש אך מעולם לא היה בשימוש על ידי נהג אחר. מבחינת היצרן מדובר ברכב חדש לכל דבר לרבות אחריות היצרן המוגבלת למספר קילומטרים מסוים.

כיום, אין הבדל כמעט בין רכב המוגדר כיד שניה או כיד ראשונה מבחינת המחיר. רכישת רכב חדש מ - Carbay תחשב כאילו אתם היד השניה למרות שהרכב לא נסע בכלל.
ההנחה שלכם? אתם יכולים ליהנות ממחירים נמוכים בהרבה בכל קטגוריות הרכבים. רכבי פנאי, רכבים מסחריים, רכבי קומפקט וכמובן רכבים משפחתיים מפנקים. נסקור בקצרה את הדגמים השונים המוצעים על ידי Carbay בשיטה זו.

אילו רכבי 0 ק"מ תוכלו לקנות ב?Carbay

בCarbay  כל רכבי 2019 מוצעים במודל רכישה מוזל של 0 ק"מ. בין הדגמים האהובים והבולטים ביותר תמצאו את המודלים הבאים:

סובארו אאוטבאק

סובארו אאוטבאק הוא רכב הקרוסאובר המפנק מבית סובארו, המציע כיום מגוון רחב של שיפורים ביחס למודל הקודם. מסך מולטימדיה רחב במרכז לוח המחוונים, מערכת בטיחות EyeSight הכוללת שתי מצלמות קדמיות שמזהות תנועה של הולכי רגל ורכבים, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימה אוטומטית אם הולך רגל התפרץ לכביש וניטור שטחים מתים בנסיעה.

הרכב מציע מנוע עוצמתי של ארבע בוכנות עם נפח 2,498 סמ"ק ובקרת משיכה המתאימה לנסיעות השטח. צריכת הדלק הממוצעת שלו בנסיעה בין עירונית עומדת על 15.6 ק"מ לליטר. מערכת המולטימדיה המגיעה עם הרכב מאפשרת שליטה מההגה, חיבור דיבורית בלוטות' מובנה וחיבורי אודיו מגוונים כולל USB.

מיצובישי AXS

רכב הפנאי של מיצובישי מודל AXS מציע לנהגים חוויה המשלב רכב שטח קומפקטי עם מנוע ארבע בוכנות עוצמתי, חזק מעט יותר מזה של האאוטבק בנפח של 2,000 סמ"ק. הרכב המאובזר מציע עוצמה של 150 כ"ס וכולל אף הוא, בדומה לאאוטבק תיבת הילוכים אוטומטית רציפה. ממוצע צריכת הדלק של הרכב בנסיעה בינעירונית עומד על 16.3 בממוצע. מודל זה כולל גם מערכת אודיו המנוהלת מההגה וטלפון עם דיבורית בלוטות', אך חיבור האודיו מבוסס על USB בלבד ללא חיבורי אודיו נוספים.

רנו קנגו

בקטגורית הרכבים המסחריים ניתן למצוא את המודל החדש של רנו קנגו. רנו קנגו מתאים לנסיעות עירונית ולמי שמעוניין בשינוע של מטען בחלק האחורי של הרכב. הוא מגיע עם מנוע דיזל 1.5, גיר ידני עם שישה הילוכים ולחצן ECO המאפשר לנסוע ברכב בצריכת דלק נמוכה במיוחד.

הוא כולל גם מערכות בטיחות מובנות כמו: התרעה על סטייה מנתיב, מערכת המנטרת את המרחק של הרכב מלפנים, זיהוי של הולכי רגל, תמרורי תנועה ורכבים דו גלגליים הנמצאים בקדמת הרכב. מודל זה מתאים למי שנוסע הרבה בתוך העיר ומעביר ציוד או לטכנאים הנמצאים עם ציוד קבוע ברכב ומשרתים לקוחות במגוון רחב של יעדים. צריכת הדלק הממוצעת בכביש בין עירוני של הרכב היא 22 ק"מ לליטר – אפשרות חסכונית בהרבה ביחס לרכבי הפנאי שציינו.


לצד המודלים הללו ניתן למצוא בCarbay גם מגוון רכבים משפחתיים וקומפקטיים, לדוגמה: מיצובישי ספייס סטאר, רנו מגאן גראנד קופה, ניסאן סנטרה, ניסאן אלטימה, שברולט אימפלה, שברולט אקווינוקס ורכבים רבים נוספים.

בין הרכבים המסחריים שאפשר לקנות במודל ליסינג 0 ק"מ תמצאו גם רכבים חדשים הגדולים יותר. פיאט פולבק, וגם פיאט דוקאטו בנוסף לקנגו עליו הרחבנו לעיל.

אם אתם זקוקים לרכבים מסחריים תוכלו לרכוש במקום גם שברולט סילברדו או איסוזו די מקס – שתי חיות עבודה שמתאימות לנשיאת ציוד כבד.