מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

פיאט רכב מסחריים

חברת פיאט האיטלקית התמחתה בתחילת דרכה ברכבים פרטיים בלבד ומהר מאד התפשטה לתעשיות רכב נוספות. בין השאר היא ייצרה: מכוניות מסחריות, חלקי מטוסים, כלי רכב צבאיים, אוטובוסים ואפילו כלים המשמשים בתעשיית החקלאות. כיום, בכמעט כל צי רכב מסחרי נמצא את הדגמים המובילים של החברה. נסקור אותם בקצרה.

פיאט דוקאטו

פיאט דוקאטו הוא אחד מהרכבים המסחריים הנפוצים בכבישי ארצנו. הוא מגיע עם מנוע טורבו דיזל 2,300 סמ"ק, מושב נהג הידראולי וחלונות חשמליים. הרכב מסוגל לשאת סחורה במשקל רב, כמעט כמו משאית רגילה ואף זוכה להטבות מס של משאית. עם זאת, לא נדרש יותר מרישיון ב' על מנת לנהוג בו. צריכת הדלק של הרכב נמוכה משמעותית מזו של משאית ועומדת על ממוצע של 14 ק"מ לליטר.

פיאט דוקאטו בינוני גבוה 2.3

חלק מהרכבים המסחריים צריכים לנוע בתנאי שטח המחייבים רכב גבוה יותר. בעוד המודל הנפוץ של דוקאטו הוא נמוך יחסית, החברה משווקת גם מודל גבוה יותר. מודל זה מכונה פיאט דואטו בינוני גבוה. גם מודל זה מגיע עם מנוע של 2,300 סמ"ק ושטח רחב יותר מהדגם הקצר. בגרסת 2020 הוא מעט כבד יותר ושוקל 3.9 טון.
שני המודלים של פיאט דוקאטו מציעים מסחרית נוחה וגמישה לתפעול אותה ניתן להתאים בעת הצורך גם לכמות גדולה יותר של נוסעים ולהפעיל את הרכב לצורך הסעות עובדים. הרכב יכול לשמש להובלות או ליצירה של סדנת אומן הכולל את כל האביזרים ועדיין מאפשר לשאת כמות לא מועטה של סחורה. לא בכדי פיאט לא ויתרה על המותג המצליח שיצא כבר בתחילת שנות השמונים ומאז עבר מספר מתיחות פנים ושדרוגים משמעותיים.

פיאט פולבק

מודל נוסף שכבש את כבישי הארץ הוא פיאט פולבק, הטנדר העוצמתי של פיאט המבוסס על ה"טרייטון" של מיצובישי ומשווק תחת המותג האירופאי האמין. הוא מורגל לשאת מעל טון של סחורה, כולל מנוע טורבו דיזל עוצמתי של 2.4 ליטר ובעל הנעה כפולה.
הרכב, מתאים לבעלי עסקים הזקוקים לחיית שטח, לא מוכנים להתפשר על עיצוב ומעוניינים לשאת משא רב. בניגוד לדגמים דומים רבים של הרכבים ממודלים אמריקאים הצורכים כמות גדולה של דלק, הפולבק מסוגל לנסוע בצריכה ממוצעת של שניים עשר קילומטרים לליטר דלק (13.3 ק"מ על פי היצרן). בנוסף, הרכב כולל קבינה כפולה ומאפשר גם נסיעה נוחה בעיר בין עבודות שונות. בנסיעה בין עירונית הפולבק מגיע ל 15 ק"מ לליטר, דבר שהופך את הרכב לאידיאלי במיוחד עבור אנשי מקצוע הזקוקים לעוצמה גבוהה ונוסעים באופן תכוף ברחבי הארץ.

איך כדאי לקנות רכב מסחרי של פיאט?

את המודלים המסחריים של פיאט ניתן אמנם לקנות ישר מהיבואן, אך משתלם הרבה יותר לרכוש את הרכב באתר Carbay. Carbay מציע רכבים בשיטת 0 ק"מ. כלומר, החברה מזמינה את הרכבים ומהווה יד ראשונה על הנייר כאשר בפועל הרכב לא נסע בכבישים מאז שהגיע לחברה. ניתן לרכוש את הרכב בהנחה ניכרת ולהתחיל להשתמש בו מהק"מ הראשון, ליהנות מאחריות היצרן לאורך כל התקופה ולשלם עליו בתנאי המימון הטובים ביותר המתאימים לכל אדם – שכיר כעצמאי. ניתן גם לרכוש דגמים משומשים בני שנה ויותר במחיר נמוך יותר עד ל-33% פחות ממחיר היבואן על רכב חדש.

רכבים מסחריים באתר CARBAY מציעים גם שלושה בונוסים מיוחדים: קודנית, אימובילייזר וחיישני רוורס לבטיחות מקסימלית. חשוב לזכור כי רכישה של רכב מסחרי לעסק היא הוצאה מוכרת וכך כל תשלום חודשי מאפשר לכם לשלם פחות מס.