מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

הדרך הנוחה לקניית רכב חדש

הישראלים אוהבים לקנות באינטרנט. קנייה חכמה ויעילה באינטרנט יכולה לחסוך הרבה כסף, ונראה שהישראלים הפכו להיות אלופים במציאת העסקאות המשתלמות ביותר באתרי הקניות הסיניים וב-ebay.

שוק הרכב משתנה עם קניית רכב באינטרנט

כעת גם שוק הרכב החדש מגיע לאינטרנט, עם השקת אתר Carbay, אתר האינטרנט הראשון למכירת רכב חדש בישראל, שנולד מתוך חזון בו רכב חדש (0 ק"מ) הוא מוצר צריכה נגיש וזמין לכולם.
ממש כמו שאר אתרי המכירות ברשת,Carbay  מציע מגוון דגמים חדשים במחירים נמוכים בהרבה ממחיר היבואן, ולראשונה בישראל - רכישת רכב אונליין, עם תמיכה של מוקד שירות VIP לכל אורך הדרך.
Carbay מזמין את כל הישראלים להצטרף למהפכת הרכב החדש בישראל, ולקנות את הרכב הבא שלהם באינטרנט, בצורה הנוחה והמשתלמת ביותר. 

קניית רכב באינטרנט – העתיד של ענף הרכב כבר כאן

Carbay מאפשר לבצע את הרכישה בדרך הנוחה לכם ביותר – העברה בנקאית, עסקת מימון או תשלום מלא בכרטיס אשראי. בנוסף, תוכלו למצוא דגמים ב"הזמנה אישית" אותם ניתן לרכוש בתמורה לשובר של 1,000 ₪ בלבד, והנציג של Carbay יזמין את הרכב במיוחד עבורכםהאתר מקפיד על שקיפות, אמינות וביטחון הקנייה - כל פרטי הרכב והעסקה מוצגים בצורה שקופה לחלוטין, עסקת הרכישה מוגנת על ידי תקני האבטחה המחמירים ביותר, וניתן לבטל את העסקה תוך 2 ימי עסקים. בנוסף, בכל שלב בעסקה, ניתן לפנות למוקד שירות VIP של האתר בטלפון *6038 ולקבל מענה על כל שאלה ובקשה בנוגע לעסקה. נציג אישי מטעם Carbay מלווה אתכם החל משלב ההזמנה ועד למסירה המרגשת בבית הלקוח. ניתן למצוא את כל הדגמים הפופולאריים ביותר בישראל – במקום אחד. לא צריך להתרוצץ בין אולמות התצוגה או לחפור בכל האתרים - כל המבצעים המשתלמים ביותר מרוכזים בצורה נוחה וידידותית במיוחד.

רוצים דוגמאות למחירים הטובים ביותר בישראל?

למי שמחפש מכונית סופר מיני מעוצבת של יכול למצוא אותן באתר Carbay  
 
זקוקים לרכב לעבודה? סיטרואן ברלינגו, אחד הרכבים היעילים בשוק, נמכר ב-Carnbay במחיר משתלם ונוח במיוחד - 

https://www.carbay.co.il/heb/citroen/BERLINGO_LIVE/
 
איך עושים את זה?
תהליך הקנייה ב-Carbay הוא פשוט, ידידותי ונוח:
1. מוצאים את הדגם שאתם חולמים עליו, במחיר נמוך באלפי שקלים ממחיר היבואן
2. משריינים את הרכב באמצעות מקדמה או 'זכות קנייה'