מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

קטלוג רכב שלם במקום אחד

תארו לכם שבמקום לכתת רגליים בין אולמות התצוגה של היבואנים השונים, הייתם יכולים לראות את כל קטלוג הרכבים החדשים – במקום אחד. חברות הליסינג וחברות מתמחות כמו Carbay מציעות רכבים 0 ק"מ במחירים נמוכים בהרבה ממחירי היבואן, עם יתרון משמעותי נוסף – כל הדגמים וכל המבצעים, כל קטלוג רכב חדש נכון לעכשיו בישראל – נמצא תחת קורת גג אחת, או באתר אינטרנט נוח לשימוש.

מתלבטים בין כמה דגמי רכבים? בואו לבחון אותם אחד מול השני

רוב הצרכנים "ננעלים" על 2-3 דגמים, ורוצים להשוות ביניהם כדי להבין סופי תבאיזה רכב לבחור. אם עד היום היינו צריכים להסתובב בין אולמות התצוגה או לעבור בין החלונות במחשב כדי להשוות בין הדגמים כמו בקטלוג רכב.
לעומת זאת חלק מחברות ליסינג המוכרות רכבים חדשים מרכזות באולמות התצוגה שלהן מבחר דגמים פופולאריים, ואתרים כמו
Carbay מציעים ריכוז נוח של המבצעים המשתלמים ביותר בכל שוק הרכב החדש, עם יכולת השוואה נוחה ועיצוב דמוי קטלוג רכב, על מנת לאפשר לגולש לרכוש רכב חדש אונליין לראשונה בישראל.
 
קטלוג רכב

קטלוג רכב - חיסכון בזמן, טרחה וכסף בבחירת רכב

מעבר בין אולמות תצוגה לוקח לרוב זמן, דורש נסיעות, חניות ובזבוז זמן על לוגיסטיקה, בעוד שכניסה פשוטה לאתר האינטרנט, או מיקוד באולם תצוגה אחד שמרכז את כל הדגמים החדשים הפופולאריים, מאפשרים לנו בתור צרכנים לחסוך זמן, טרחה ואפילו כסף. בנוסף לחיסכון זה, החברות המציגות מציעות לרוב הנחות משמעותיות על רכבים חדשים 0 ק"מ לעומת מחירי היבואן.

כמו לבחור מתוך קטלוג רכב - חוויית קנייה ללא מתחרים


Carbay מציע חוויית קנייה ללא מתחרים, עם יכולת חיפוש מתקדמת של דגמים לפי הצורך, השוואת נתונים ופירוט המפרט הטכני של הרכב. כל מי שרוצה לרכוש רכב חדש במחיר נמוך במיוחד, יכול למצוא את המבצעים השווים ביותר בשוק נכון לאותו רגע באתר Carbay. האתר מציג קטלוג רכב שלם, וכל מה שנותר הוא לבחור את הדגם המתאים לכם במחיר שלא הייתם חולמים עליו, אם הייתם מחליטים לקנות רכב חדש מיבואן.
 
אם כן, בעולם שבו המגוון חשוב מאוד לבחירה, חברות ליסינג ואתרים כמו Carbay מאפשרים לבחון מגוון דגמים פופולאריים מקטלוג רכבים באתר אחד, ואז להחליט ברגע האמת איזה רכב לקנות.