מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

מחפשים מימון מלא לרכב? מהן האפשרויות

עבור רוב הישראלים, כאשר באים לקנות רכב חדש, אין את כל הסכום במזומן, ולכן נדרש מימון כלשהו לרכישת הרכב. לעתים, משתלם יותר לקחת מימון מלא לרכב, גם אם יש בידכם סכום כלשהו למקדמה, כאשר תנאי המימון טובים במיוחד או כאשר יש לכם צורך דחוף בכסף הנזיל שבידכם. מהן האפשרויות השונות לטובת מימון מלא לרכב?

מימון מהיבואן


אם קונים רכב חדש מהיבואן, ברוב המקרים תקבלו הצעה לעסקת מימון, ולעתים גם מימון מלא לרכב. עם זאת, לא כל יבואן מציע מימון, ולא כל עסקה שיציעו לכם היא המשתלמת ביותר. לכן, חשוב מאוד להשוות את תנאי המימון שהציע לכם היבואן. אם היבואן של הדגם בו אתם מתעניינים לא מציע מימון מלא לרכב, שקלו לפנות לחברות המוכרות רכבי 0 ק"מ, כמו Carbay, שמציעות הנחות גדולות ממחיר היבואן, לצד אפשרויות מימון מגוונות, לרבות מימון מלא לרכב.

הלוואה מחברת הליסינג ברכישת רכב 0 ק"מ


חברות הליסינג וחברות הפועלות מולן, כגון אתר Carbay, מציעות רכבים חדשים 0 ק"מ במחירים נמוכים בהרבה ממחיר היבואן. בנוסף, חברות אלו מציעות עסקאות מימון משתלמות במיוחד- אמנם מדובר במימון בנקאי דרך סניף מסוים, אך בעקבות הכוח הרב של חברות אלו מול הבנקים, רוכשי הרכבים נהנים מתנאים טובים יותר ממה שהיו מקבלים בתור לקוחות פרטיים, ככל הנראה.
בעקבות הגב הכלכלי של חברות הליסינג ו-
Carbay, הן יכולות גם להציע מימון מלא לרכב, מה שמיטיב עם הלקוח.

הלוואה מהבנק


הלוואה מהבנק יכולה להיות פתרון מצוין למימון רכב חדש, אך יש לזכור מספר דברים לפני שמגיעים לבנק לקבל הצעה: לא כל בנק יכול להציע לכם מימון מלא לרכב- חלק מהבנקים מגביל את החלק של סכום רכישת הרכב אותו ניתן לקחת בהלוואה. שנית, הלוואה מהבנק היא הליך יחסית מסורבל, שכולל חתימות, שליחות פקסים וכו', וכאשר אתם לבד במערכה מול הבנק, מדובר במשימה לא פשוטה.
בכל מקרה, בהלוואה מהבנק הרכב שלכם ישועבד להלוואה, והבנק עשוי לבחון את המצב הפיננסי שלכם ולסרב להלוואה.
חשוב לזכור גם לקחת הצעות מחיר ממספר בנקים, משום שהבנק שלכם עשוי להיות חלש יחסית בהלוואות לרכב חדש, בעוד שבבנק אחר תוכלו לקבל מימון מלא לרכב, בתנאים טובים יותר.
 
מימון מלא לרכב חדש

הלוואה מחברות חוץ בנקאיות

בנוסף לבנקים , בשוק של ימינו קיימות חברות לאספת אשראי חוץ בנקאי, כגון פמה, מימון ישיר וכו'. חברות אלו מציעות הלוואות, לרבות הלוואות למימון רכב חדש. עם זאת, בעקבות העובדה שלחברות אלו אין את כל הנתונים הפיננסיים של מבקש ההלוואה, כך שהן לוקחות סיכון גדול יותר ומקבלות אליהן "מסורבי" בנקים, תנאי ההלוואה, הריביות ונקודות היציאה פחות טובים מאשר הלוואות מהבנק. לכן, חשוב מאוד להשוות את התנאים, במיוחד אם קיבלתם אישור להלוואה מהבנק. אין טעם לקחת מימון מלא לרכב בריביות גבוהות, כאשר ישנן אופציות אחרות בשוק. גם חברות האשראי מציעות הלוואות, אך הן לרוב מממנות עד 80% מעלות הרכב, ולא מציעות מימון מלא לרכב.
 

ליסינג מימוני לרכישת רכב


ליסינג מימוני הוא דרך למימון קניית רכב חדש, מבלי לרכוש אותו במלואו כבר ברגע הקנייה. עסקת ליסינג מימוני לרוב כוללת מקדמה, תשלום חודשי, ולאחר תקופת זמן של 36 חודשים, הלקוח מחליט האם להחזיר את הרכב לחברת הליסינג, או לשלם את שארית הסכום ולקנות אותו.  אם כן, ראינו כי יש מספר אפשרויות כלליות לעסקה של מימון מלא לרכב, ולכן חשוב להשוות בין העסקאות, להבין מה ההבדלים בתנאים, ולרכוש לעצמכם רכב חדש בתנאי המימון הטובים ביותר. כל סוג מימון כולל מאפיינים שונים שמשפיעים על היבטים אחרים בחיים- תשלום חודשי, גובה המקדמה, סטטוס הרכב בתוך 3 שנים ועוד. 

עדיין מתלבטים? חייגו עכשיו 6020* או השאירו פרטים ואנחנו נשמח להתאים לכם את ההצעה המשתלמת ביותר!