מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

מחפשים קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה? המדריך למציאת עסקה משתלמת

רבים מאיתנו המחפשים רכב חדש לקנייה, לא מחזיקים במספיק כסף למקדמה על הרכב הבא שלנו, ולכן פונים לקניית רכב במימון מלא ללא מקדמה. קניית רכב במימון מלא, כשמה כן היא, היא עסקה לרכישת רכב שכוללת רק תשלומים חודשיים, ללא מקדמה כלל. אם אין לכם מקדמה, קיימות חברות מימון, בנקים וחברות מתמחות למכירת רכבים חדשים, שמספקים קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה. עם זאת, כדאי לבדוק מהם התנאים של העסקה שמציעים לכם ועל מה לשים דגש.

קיבלתם הצעה מהיבואן? בדקו האם העסקה משתלמתלעתים, כשקונים רכבים חדש, היבואן מציע הטבות כגון קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה, בתנאים שהיבואן מגדיר. לפני שאתם קופצים על המציאה, בדקו היטב מהם התנאים, השוו לחברות אחרות (כמו אתר Carbay המציע רכבים חדשים 0 ק"מ), ורק לאחר מכן החליטו מי מציע את העסקה המשתלמת ביותר בשורה התחתונה.
 
קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה

לא בכל מקום תמצאו קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה


לפני שאתם יוצאים לדרך אל הבנק שלכם, בדקו אם הוא מציע מימון מלא ללא מקדמה, משום שלא כל גורם מציע את עסקת המימון הזו. ברוב המקרים, הבנק או חברת המימון תסכים לתת מימון על חלק מהסכום בלבד, מה שיאלץ אתכם בכל זאת לגייס כסף למקדמה.
בכל מקרה, בדקו במספר בנקים, משום שישנם בנקים שמציעים הלוואות לרכב ללקוחות כל הבנקים, ועשויים להציע לכם הלוואה לקניית רכב במימון מלא ללא מקדמה.

קניית רכב במימון מלא עם הלוואות חוץ בנקאיות – זהירות, ריבית גבוהה

אחת החלופות להלוואה מהבנק היא חברות לאשראי חוץ בנקאי, שהסף שלהם נמוך יותר בכל הנוגע למתן הלוואות. בימינו קיימות חברות לאספקת אשראי חוץ בנקאי, כגון פמה, מימון ישיר וכו'. חברות אלו מציעות הלוואות, לרבות הלוואות למימון רכב חדש. 

המחיר יכול להיות משתלם אך מצד שני יכול לכלול ריביות גבוהות ותנאים מחמירים יותר של מתן ההלוואה. לכן, בדקו היטב את האותיות הקטנות ואת העלות הכוללת של הרכב לאחר חישוב הריבית – על מנת להבין אם העסקה משתלמת לכם באמת. בנוסף, חשוב מאוד להשוות את התנאים, במיוחד אם קיבלתם אישור להלוואה מהבנק. אין טעם לקחת מימון מלא לרכב בריביות גבוהות, כאשר ישנן אופציות אחרות בשוק. גם חברות האשראי מציעות הלוואות, אך הן לרוב מממנות עד 80% מעלות הרכב, ולא מציעות מימון מלא לרכב.

קחו בחשבון - הלוואה מחברת הליסינג ברכישת רכב 0 ק"מ


חברות הליסינג ואתרים כגון אתר Carbay מציעים רכבים חדשים 0 ק"מ בהנחות משמעותיות על ממחיר היבואן. בנוסף, הם מציעים עסקאות מימון משתלמות –דרך סניף בנק מסוים, אך בעקבות הכוח הצרכני והיקף העסקות של חברות אלו, הצרכן יכול לקבל תנאים טובים ואפילו לאפשר קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה.
 

אפשרויות מימון נוספות - מימון מהיבואן

אם קונים רכב חדש מהיבואן, ברוב המקרים תקבלו הצעה לעסקת מימון, ולעתים גם מימון מלא לרכב. עם זאת, לא כל יבואן מציע מימון, ולא כל עסקה שיציעו לכם היא המשתלמת ביותר. לכן, חשוב מאוד להשוות את תנאי המימון שהציע לכם היבואן. אם היבואן של הדגם בו אתם מתעניינים לא מציע מימון מלא לרכב, שקלו לפנות לחברות המוכרות רכבי 0 ק"מ, כמו Carbay, שמציעות הנחות גדולות ממחיר היבואן, לצד אפשרויות מימון מגוונות, לרבות מימון מלא לרכב.
 
מימון מלא לרכב חדש

הלוואה מהבנק

הלוואה מהבנק יכולה להיות פתרון מצוין למימון רכב חדש, אך יש לזכור מספר דברים לפני שמגיעים לבנק לקבל הצעה: לא כל בנק יכול להציע לכם מימון מלא לרכב- חלק מהבנקים מגביל את החלק של סכום רכישת הרכב אותו ניתן לקחת בהלוואה. שנית, הלוואה מהבנק היא הליך יחסית מסורבל, שכולל חתימות, שליחות פקסים וכו', וכאשר אתם לבד במערכה מול הבנק, מדובר במשימה לא פשוטה. בכל מקרה, בהלוואה מהבנק הרכב שלכם ישועבד לבנק בשל ההלוואה, והבנק עשוי לבחון את המצב הפיננסי שלכם בכל עת ובשל כך לסרב למתן ההלוואה.

חשוב לזכור גם לקחת הצעות ממספר בנקים, בעוד שבבנק אחר תוכלו לקבל מימון בתנאים מועדפים יותר.

הצעה נוספת ליסינג מימוני לרכישת רכב חדש

ליסינג מימוני הוא דרך למימון קניית רכב חדש, מבלי לרכוש אותו במלואו כבר ברגע הקנייה. עסקת ליסינג מימוני לרוב כוללת מקדמה, תשלום חודשי, ולאחר תקופת זמן של 36 חודשים, הלקוח מחליט האם להחזיר את הרכב לחברת הליסינג, או לשלם את שארית הסכום ולקנות אותו.  אם כן, ראינו כי יש מספר אפשרויות כלליות לעסקה של מימון מלא לרכב, ולכן חשוב להשוות בין העסקאות, להבין מה ההבדלים בתנאים, ולרכוש לעצמכם רכב חדש בתנאי המימון הטובים ביותר. כל סוג מימון כולל מאפיינים שונים שמשפיעים על היבטים אחרים בחיים- תשלום חודשי, גובה המקדמה, סטטוס הרכב בתוך 3 שנים ועוד
עדיין מתלבטים? חייגו עכשיו 6038* או השאירו פרטים ואנחנו נשמח להתאים לכם את ההצעה המשתלמת ביותר!
 
למגוון רכבי 0 קילומטרים נוספים שמציעה Carbay אתם מוזמנים להכנס לאתר  הבית - https://www.carbay.co.il/