מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

מחפשים קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה? המדריך למציאת עסקה משתלמת

רבים מאיתנו המחפשים רכב חדש לקנייה, לא מחזיקים במספיק כסף למקדמה על הרכב הבא שלנו, ולכן פונים לקניית רכב במימון מלא ללא מקדמה. קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה, כשמה כן היא, היא עסקה לרכישת רכב שכוללת רק תשלומים חודשיים, ללא מקדמה כלל. אם אין לכם מקדמה, קיימות חברות מימון, בנקים וחברות מתמחות למכירת רכבים חדשים, שמספקים קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה. עם זאת, כדאי לבדוק מהם התנאים של העסקה שמציעים לכם ועל מה לשים דגש.

קיבלתם הצעה מהיבואן? בדקו האם העסקה משתלמתלעתים, כשקונים רכבים חדש, היבואן מציע הטבות כגון קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה, בתנאים שהיבואן מגדיר. לפני שאתם קופצים על המציאה, בדקו היטב מהם התנאים, השוו לחברות אחרות (כמו אתר Carbay המציע רכבים חדשים 0 ק"מ), ורק לאחר מכן החליטו מי מציע את העסקה המשתלמת ביותר בשורה התחתונה.
 
קניית רכב במימון מלא

לא בכל מקום תמצאו קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה


לפני שאתם יוצאים לדרך אל הבנק שלכם, בדקו אם הוא מציע מימון מלא ללא מקדמה, משום שלא כל גורם מציע את עסקת המימון הזו. ברוב המקרים, הבנק או חברת המימון תסכים לתת מימון על חלק מהסכום בלבד, מה שיאלץ אתכם בכל זאת לגייס כסף למקדמה.
בכל מקרה, בדקו במספר בנקים, משום שישנם בנקים שמציעים הלוואות לרכב ללקוחות כל הבנקים, ועשויים להציע לכם הלוואה לקניית רכב במימון מלא ללא מקדמה.

קניית רכב במימון מלא עם הלוואות חוץ בנקאיות – זהירות, ריבית גבוההאחת החלופות להלוואה מהבנק היא חברות לאשראי חוץ בנקאי, שהסף שלהם נמוך יותר בכל הנוגע למתן הלוואות. המחיר, מצד שני, הוא ריביות גבוהות ותנאים מחמירים יותר של מתן ההלוואה. לכן, בדקו היטב את האותיות הקטנות ואת העלות הכוללת של הרכב לאחר חישוב הריבית – על מנת להבין אם העסקה משתלמת לכם באמת.

קחו בחשבון - הלוואה מחברת הליסינג ברכישת רכב 0 ק"מחברות הליסינג ואתרים כגון אתר Carbay מציעים רכבים חדשים 0 ק"מ בהנחות משמעותיות על ממחיר היבואן. בנוסף, הם מציעים עסקאות מימון משתלמות –דרך סניף בנק מסוים, אך בעקבות הכוח הצרכני והיקף העסקות של חברות אלו, הצרכן יכול לקבל תנאים טובים ואפילו לאפשר קניית רכב במימון מלא ללא מקדמה.

למגוון רכבי 0 קילומטרים שמציעה Carbay אתם מוזמנים להכנס לאתר - 
https://www.carbay.co.il/