מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

החברות למכירת רכב מציגות: רכב חדש בהנחת ענק - מיהם הדגמים עם ההנחות הגדולות ביותר?

על רקע שבירת השיאים בקצב המכירות בשוק הרכב החדש בישראל, צמחה התופעה של מכירת רכב 0 ק"מ על ידי חברות ליסינג, במחירים נמוכים ממחירי יבואן. איך זה עובד? בשורה התחתונה, חברות ליסינג מקבלות הנחות על מחיר המחירון של היבואן בעקבות העבודה שהן קונות כמויות גדולות של רכבים, ומוכרות ללקוח הפרטי רכבים חדשים לחלוטין (יד 01 ברישיון) עם הנחה משמעותית. חברות ליסינג הן חברות מכירת רכב במקרה זה, ומשתמשות בהנחה שלהן כדי לתת הנחה ללקוחות.
Carbay אתר לקניית רכב חדש באינטרנט הוא האתר הראשון בישראל שמאפשר תהליך מלא של רכישת רכב חדש אונליין, עם מסירה מרגשת עד הבית.

מיהם הדגמים עם ההנחות הגדולות ביותר בשוק?

היתרון של אתר כמו Carbay הוא ריכוז המבצעים המשתלמים ביותר של מכירת רכב באינטרנט- במקום אחד. אספנו עבורכם את הדגמים עם ההנחות הגדולות ביותר כל קטגוריה:

רכבי מיני

קטגוריית המיני היא אחת הפופולאריות בישראל בשנים האחרונות, והיא כוללת את קיה פיקנטו, הרכב הנמכר בישראל במשך תקופה ארוכה. בקטגוריה זו תוכלו למצוא דגמים כמו שברולט ספארק בהנחה של 14,000 ₪. מדובר על אחד ממבצעי רכב המשתלמים ביותר בשוק.
 
רכבי מיני

סופר מיני

עוד קטגוריה פופולארית של רכבים היא רכבי סופר מיני, שיכולה לשמש בתור רכב שני במשפחה, או רכב למשפחה צעירה. בקטגוריה זו תמצאו הנחות של עשרות אלפי שקלים ממחיר היבואן, כאשר המובילות הן ניסאן מיקרה עם הנחה של 33,000 לעומת מחיר המחירון הרשמי, או מאזדה 2 הפופולארית במיוחד, בהנחה של 15,000 ₪.

רכב משפחתי קטןקטגוריה שכמעט ולא היתה קיימת עד לפני מספר שנים בענף מכירת רכב, וכובשת נתח שוק נאה היא רכבים משפחתיים קטנים. בעקבות הפתרון של רכב עם תא מטען גדול, ותג מחיר קטן לעומת משפחתיות "מסורתיות" הרכבים המשפחתיים הקטנים תופסים נתח מרכזי בענף הרכבים. 

רכבים משפחתיים

שוק המשפחתיות בישראל ממשיך להיות פופולארי בקרב משפחות עם מספר ילדים, שצריכות את המרחב והכוח של המשפחתית המסורתית. מבצע מכירת רכב משתלם במיוחד הוא של הפורד פוקוס 5 דלתות, אותו אפשר למצוא בהנחה משמעותית של 34,000 ₪. מאזדה 3 הפופולארית נמכרת בהנחה של 17,500 ₪, שלא תמצאו בשום מקום.יש לזכור כי למרות המחירים הזולים והתחרות המרשימה בין רכבים משפחתיים יש לשים דגש על הבטיחות של הדגמים: מערכות בטיחות מקיפות וגם הזמנת ביטוח רכב מקיף מסייעת לכם בין היתר, ליסוע בבטחון ובבטיחות רבה יותר בכבישים.

רכבי פנאי ורכבי שטח


קטגוריית רכבי פנאי והשטח כוללת מספר דגמים עם הנחות גדולות במיוחד, בעקבות מחירי היבואן הגבוהים יחסית, מהם ניתן לרדת הרבה. מבצעי רכב משתלמים במיוחד תמצאו למשל בסובארו XV עם הנחה של קרוב ל-27,000 ₪, או קיה ספורטאז' הסופר פופולארית עם הנחה של 18,400 ₪ ממחיר היבואן.

רכבים מסחריים

הקטגוריה האחרונה חביבה היא רכבים מסחרים קטנים, אשר גם בהן יש הנחות משמעותיות, כגון פיאט פולבק שתעלה לכם 50,000 ₪ פחות ממחיר היבואן, וסיטרואן ברלינגו המוכרת בהנחה משמעותית של 24,000 ₪.
אם כן, אין ספק שמגובר במבצעי מכירת רכב משתלמים במיוחד, אותם תוכלו למצוא באתר Carbay  ולקנות רכב חדש בתהליך מקוון לחלוטין.