מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

מבצעי רכב 0 ק"מ

כאשר אתם רוכשים רכב0 ק"מ , מהם היתרונות שאתם מקבלים? אמינות תמחור ונגישות. כשסוכנות הרכב שלכם אמינה, היא מספקת את כל המידע אודות הרכב, מבלי להסתיר דבר. בין אם הרכב חדש לחלוטין ובין אם הוא גמע כמה ק"מ בודדים, סוכנות רכב אמינה צריכה לספק את כל המידע, בין אם מופיע בספר הרכב ובין אם ישנו כשל שנגרם במהלך השימוש. 

בדרך כלל, בחברות ברמה כזו, שלא לומר – אצל יבואנים של אוטו חדש, המחיר יהיה פחות זול מאשר במגרשים אחרים. ברם, באתר  Carbayהדברים נראים אחרת. יינתן לכם כל המידע ללקוח, יתאפשר רכישת רכב במחיר משתלם, המחיר יהיה נמוך משמעותית ממחיר המחירון אצל היבואנים.

רכבים מסחריים במחירים מטריפים

 
רנו קנגו 1.5 ל'– רנו קנגו הוא רכב קלאסי עבור מנהלי התפעול, במיוחד אלו המשמשים כאחראי קווי-עבודה פיזית רציפה: אחמ"שים בחברות שמירה, מנהלי חברות לחלוקת עלונים, מנהלי חברות ניקיון ותברואה, וכד'. רנו קנגו הוא רכב המכיל את כל מה שמנהל תפעולי צריך: תא אחורי לציוד ולוגיסטיקה לעובדים, דגם שמותאם לנסיעה במהירות איטית לצרכי פיקוח, וכמובן חסכוני מאד בדלק.מה שחשוב מאד במיוחד לפרויקטים בתוך העיר. 
מחיר רנו קנגו באתר Carbay  הוא 112,900 ₪ בלבד, חיסכון של למעלה מ- 30,000 ₪ בהשוואה למחיר היבואן. זהו מיניוואן  עם 6 דלתות,  מנוע דיזל של 1,461 סמ"ק, הנעה קדמית וגיר ידני. 
הרכב נוסע בלי להרגיש 22 ק"מ בלבד לכל ליטר דלק בנסיעה בתוך העיר ו-23 ק"מ לכל ליטר בכביש בינעירוני. 

פיאט דוקאטו – דוקאטו הוא רכב ייעודי לחברות משלוחים, סופרמרקטים ומרכולים המוציאים משלוחים בתפוצה נרחבת. זהו רכב הכולל תא קדמי גדול במיוחד היכול להכיל 3 אנשים ותא אחסוןאחורי ענק המשמש כמחסן ציוד. גובה התא 225.4 ס"מ ורוחבו 205 ס"מ בלבד. 

הרכב, שנמכר בסוכנויות יבוא רשמיות במחיר 249,210 ₪, אך נמכר באתר Carbay במחיר 169,650 ₪ בלבד, חיסכון של 79,560 ₪, 32% ממחירו המקורי. הרכב של פיאט דוקאטו מבוסס על מנוע טורבו דיזל בנפח 2,300 סמ"ק, עם צריכת דלק ממוצעת 1 ליטר כל 14 ק"מ. מהירותו המקסימאלית של הרכב, 145 קמ"ש והוא מאובזר בחיישני רוורס. תא המטען יכול לאכלס משלוחים בהיקף של עד 8,000 ליטר! אחסון מטורף באוטו במחיר במצוין והכל בגיר ידני וחסכוני במיוחד הכולל 6 הילוכים. 

 

רכבים פרטיים ורכבי משפחה שהם אגדה


מיצובישי אקליפס – מיצובישי אקליפס הוא SUV המשפחתי האולטימטיבי ומספק ביצועים נהדרים! מנוע בנזין טורבו של 1,499 סמ"ק המספק לכם חוויית נהיגה חלקה ומענגת. נתוני צריכת הדלק טובים עם 12 ק"מ לליטר ו-18 ק"מ לנסיעה בינעירונית. מיצובישי אקליפס מגיע עם גיר אוטומטי עם תיבת הילוכים טורית ואינו משמש כרכב הסעים, אלא כג'יפ משפחתי של 5 מקומות ישיבה. גובהו 168.5 מ' והוא מצויד בבקרת אקלים דיגיטלית לוויסות אוטומטי של טמפרטורת המזגן. מחירו 139,900 ₪ בלבד באתר Carbay.
 
 
Car Bay – רכב חדש באיכות חסרת פשרות במחיר מפתיע
 
בואו להבטיח רכישת רכב במחיר משתלם וחסר פשרות!
 
מבצעי רכב 0 ק"מ מאפשרים לכם מחיר נמוך על רכב כמו חדש בתנאים מעולים.