מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

כל היתרונות ברכישת רכב חדש אונליין

אם עד לפני מספר שנים היינו נאלצים להסתובב בין אולמות התצוגה של היבואנים, להשוות מחירים ולהתווכח על הנחות, השוק של רכב חדש רשם התקדמות גדולה נכון להיום, ואף ניתן לרכוש רכב חדש (0 ק"מ) באינטרנט, ללא כל טרחה, בהנחה גדולה ממחיר היבואן ובאופן מאובטח ושקוף. אתר Carbay הוא אתר האינטרנט הראשון למכירת רב חדש בישראל, המאפשר רכישה מלאה של הרכב הבא שלכם מאתר האינטרנט, בהנחה משמעותית ועם מסירה מרגשת של הרכב עד הבית.

מהם היתרונות של רכישת רכב חדש באינטרנט? רכישה נוחה וישירה


האתר של Carbay מציע תהליך רכישה מקוון לחלוטין, באמצעות העברה בנקאית, עסקת מימון משתלמת או תשלום מלא על הרכב בכרטיס אשראי. מדובר ברכישה הנוחה והישירה ביותר של רכב חדש בישראל ובעולם כולו. קניית הרכב הבא שלכם נמצאת במרחק מספר הקלקות במחשב, המכשיר הנייד או הטאבלט שלכם. נוח, קל ומהיר.
את הרכב תקבלו במסירה מיוחדת לבית הלקוח, כך שלא תאלצו לצאת מהבית כדי להגשים את החלום שלכם לרכב חדש.

המחיר הטוב ביותר על כל הדגמים וכל היצרנים – במקום אחד


חברות ליסינג פרטי מציעות כיום רכבים חדשים (0 ק"מ) בהנחות ממחירי היבואן, אך על מנת להשוות בין המחירים צריך לרוב להגיע לסניפים השונים של החברות, ולהתמקח על המחיר. ב-Carbay, לעומת זאת, תמצאו את כל הדגמים הפופולאריים בישראל של רכב חדש, ואת כל המחירים האטרקטיביים ביותר מרוכזים באתר אחד, בו ניתן לרכוש רכב חדש אונליין.
 

אמינות, שקיפות וקנייה בטוחה ב-100%

באתר Carbay תמצאו את כל הפרטים של הרכב החדש בצורה השקופה והמקיפה ביותר.
עסקת הרכישה מאובטחת על ידי תקני הבטיחות המחמירים ביותר, והיא כוללת אפשרות לביטוח העסקה תוך 2 ימי עסקים.

שירות VIP מהרגע הראשון ועד למסירה המרגשת

בכל שלב בעסקת רכישה של רכב חדש באתר carbay, ילווה אתכם נציג שירות VIP של האתר, אשר ייתן מענה על כך שאלה ובקשה באשר לעסקה. הנציג האישי מטעם Carbay ילווה אתכם החל משלב ההזמנה ועד למסירה המרגשת של הרכב החדש בבית הלקוח.
 
כעת, כל מה שנותר הוא לבחור רכב חדש מהדגם שתמיד חלמתם עליו, ולרכוש אותו במחיר הטוב ביותר ברשת. הזמינו רכב חדש בצורה בטוחה ושקופה, ותקבלו את הרכב במסירה מרגשת במיוחד.