מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

רכישת רכב חדש

בטרם נתפנה להחליט על הרכב לו אנו זקוקים,יש לתת את הדעת למספר מאפיינים שחשוב לקחת בחשבון. זאת בכדי שנוכל במסגרת התקציב שלנו, לבחור ברכב הנכון לנו, כזה שיכיל את מרב הצרכים להם אנו זקוקים.

ביצוע סקר שוק 

ההחלטה על רכישת רכב חדש מחייבת אותנו בראש ובראשונה לערוך סקר שוק יסודי. את סקר השוק יש לעשות טרם נגיע לסניפי הסוכנויות בכדי לבצע רכישת רכב. מידע נרחב על הרכבים הרלוונטיים לנו, אפשר למצוא ברשת האינטרנט בחוות דעת של גולשים בפורומים השונים,ברשתות החברתיות וכן באתרי אינטרנט המעניקים נתוני אמת על סוגי הרכבים השונים שעלו על הכביש.
במסגרת סקר השוק מומלץ לתור אחר מבצעים מיוחדיםימי מכירות או הטבות לחברי מועדון. מבצעים אלו, יוכלו להיות גורם משמעותי בבחירה שנעשה עבור הרכב הבא שנרכוש.

בטיחות ואמינות בזמן רכישת רכב

שיקול בטיחות הרכב משמעותי עד מאוד ואין להקל בו ראש. כיום מרבית הרכבים החדשים מציגים רמת בטיחות גבוהה בכל דגם והיא כוללת לרוב את כריות האוויר ומערכת בקרת יציבות (מהווה סטנדרט מחייב בישראל מ-2010). עם זאת, עלינו כצרכנים לבדוק ולבחון את האופן בו מגיב הרכב בעת תאונה וזאת על פי מבחני הריסוק הנעשים לרכבים במסגרות בטיחות אירופאיות.
מעבר לכך, משרד התחבורה ורשות המיסים מעודדים כיום צרכנים ברכישת רכבים להם אבזור בטיחותי גבוה, מה שמאפשר לצרכנים לקבל נקודות זיכוי בעת רכישת הרכב.
 
רכישת רכב חדש

ביצוע נסיעת מבחן לפני הרכישה

לאחר שהתקדמנו והצלחנו לצמצם את רשימת הרכבים המתאימים לנו לשנים שלושה דגמים,מומלץ לצאת עם כל דגם לנסיעת מבחן. ביצוע נסיעת המבחן אף מומלץ גם במקרים בהם אנו משוכנעים כמעט לגבי דגם אחד שבלט לעומת האחרים. על נסיעת המבחן לכלול נסיעה בדרכים עירוניות ובין עירוניות.

נסיעת מבחן, גם אם היא קצרה, מאפשרת לספק לנו כנהגים התרשמות ראשונה לגבי יתרונות וחסרונות של דגם מסוים ובכך לאמוד אותם. בנסיעת מבחן, יתכן שנכיר ברכב מספר יתרונות נוספים שאף יחזקו את דעתנו לטובה או שמא נמצא בנסיעת המבחן מספר חסרונות שיבהירו לנו שדגם זה יורד מהפרק.

בזמן נסיעת המבחן רצוי לא להדליק את מערכת השמע וזאת בכדי שנוכל להתרשם מרעשי המנוע. בנוסף, יש לבצע האצה ובלימה של הרכב על מנת לאמוד יכולותיו ולבחון את יכולת בלימת הזעזועים שלו בדרך שאינה לגמרי סלולה וחלקה אם הדבר מתאפשר.

פונקציונאליות של הרכב

חשוב שנשאל עצמנו לאילו צרכים עיקריים יש לרכב החדש שנרכוש ישמש אותנו? בכל רכישת רכב חדש מדובר בשאלה חשובה שתעזור לנו למקד את בחירתנו ברכב הנכון לנו.
במקרים בהם נזדקק לרכב חדש שאמור לשמש אותנו לנסיעות ארוכות מידי יום, חשוב לקחת בחשבון רכישת רכב בעל צריכת דלק נמוכה. כאן, למשל, קיימים בשוק הרכבים מגוון רחב של רכבי מיני להם צריכת דלק נמוכה.
אלו שהפכו למועדפים בשוק הישראלי הם:מיצובישי ספייס סטאר, יונדאי i10 SUPREME ורכב המיני קיה פיקנטו. רכבים אלו צריכת הדלק שלהם מעל 15 ק"מ לליטר דלק.
אתם כבר משפחה גדולה ונהנים מחיפוש אחר טיולים בארץ? כאן כדאי לחשוב על אחד מרכבי הפנאי. מדובר ברכבים המאופיינים במנועים חזקים, מפרט בטיחות בסטנדרט גבוה, אביזרי נוחות רבים ועיצוב חדשני. רכבי הפנאי הבולטים הינם: יונדאי טוסון, מיציבושי אקליפקס, טויוטה CH-R וסובארו אאוטבק.

וידוא קיום תנאי העסקה בזמן הקנייה

חשוב לבדוק היטב את כל תנאי העסקה המוצעים לנו כלקוחות ולהבין את המשמעות הכלכלית של כל תנאי. הבנת כל סעיף בתנאי העסקה תמנע הפתעות של הרגע האחרון, הן במסגרת התקציב שהצבנו לעצמנו והן במקרים בהם נוצר פער תנאי העסקה שהציעו לנו למול מה שמתרחש בפעול.
כשמונחים לפנינו תנאי העסקה, חשוב לקחת בחשבון גורמים הנוספים כגון: האם המחירים כוללים בתוכם אגרות רישוי, תשלומי מע"מ ותשלומים נוספים?חשוב לברר מהו תוקף האחריות ותנאים חשובים אחרים.

הטבות ותמריצים המגיעים עם רכישת הרכב

לתזמון הרכישה - משמעות רבה. אם אתם רוצים לרכוש רכב חדש לקראת סוף השנה תוכלו ליהנות בהטבות ותמריצים רבים כגון: אבזורים שונים במחירים נמוכים ואף אבזור לרכב ללא תוספת תשלום כלל. בנושא התמריצים, בדקו לעומק עד כמה ניתן להתגמש בעניין התשלומים? זאת בכדי שרכישת הרכב לא תהפוך למעמסה כלכלית.
אצלנו ב-carbay תוכלו ליהנות ממגוון רחב של רכבי 0 ק"מ
, כל זאת בלחיצת כפתור. הרכישה באתר מאובטחת ותוכל לשקף לכם במדויק את פרטי העסקה לרכב עליו אתם חולמים.