מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!
ליסינג פרטי

שימו לב!

לא נמצאו רכבים על פי הפרמטרים שחיפשתם. שלחו לנו בקשה מיוחדת לדגם שאתם מחפשים, או חפשו רכבים דומים בהנחות ענק:

נא למלא שם רכב
נא להזין שם תקין
נא להזין מספר טלפון תקין
נא להזין כתובת דוא"ל חוקית
שגיאה כללית, נסה שנית!
הפרטים שהוזנו אינם תקינים

בקשתך נקלטה. נציגינו מתחילים לחפש את הרכב המבוקש ויחזרו אלייך בהקדם

0 ק'מ ליסינג פרטי כמעט מנילונים יבוא מקביל אזל המלאי
{{car.Alt}}
{{car.EFCar.DisplayName.substr(0, 19)}} {{car.EFCar.ExtraDescription | ifEmpty:' '}}
{{car.EFCar.PaymentsNumber}} * {{car.EFCar.LeasingPrice | singleDecimal}} {{car.EFCar.OurPrice | singleDecimal}}
{{car.EFCar.PriceList | singleDecimal}}
מקדמה: {{car.EFCar.AdvancePayment | singleDecimal}}
{{car.EFCar.PaymentsNumber}} * {{car.EFCar.LeasingPrice | singleDecimal}} {{car.EFCar.OurPrice | singleDecimal}}
עמלת עריכת מסמכים: {{car.EFCar.DocumentEditingFee | singleDecimal}}
או
{{car.EFCar.PaymentsNumber}} * {{car.EFCar.LeasingPrice | singleDecimal}}
מקדמה: {{car.EFCar.AdvancePayment | singleDecimal}}
{{car.EFCar.PaymentsNumber}} * {{car.EFCar.LeasingPrice | singleDecimal}}
תשלום בתום התקופה: {{car.EFCar.DocumentEditingFee | singleDecimal}}

שוק ליסינג פרטי פורח

שוק רכבי הפנאי בישראל מתפתח ומתחזק בזכות מודל חדשני המאפשרת רכישה של רכבים חדשים במודל ליסינג פרטי. עם 36 תשלומים הנפרשים על פני שלוש שנים בתשלומים חודשיים נמוכים במיוחד (מרבית השכירים בישראל יוכלו לעמוד בהם) מקרבים אתכם צעד נוסף לטיולי ג'יפים וחוויית נסיעה אחרת. מהיום, רבים נפרדים מקניית הרכבים המשומשים ברשת, מהתיקונים האינסופיים שמסתיימים במכירת הרכב בהפסד ועוברים לקבלת רכב דרך ליסינג פרטי.

איך עובד ליסינג פרטי?

מקומות העבודה בארץ מציעים רכבים לשימוש לזמן קצר דרך מקום העבודה. הליסינג דרך החברה הוא יקר יותר ונחשב כחלק מהמשכורת – לכן תשלמו עליו גם מס. היום, אתם יכולים ליהנות מאותם התנאים מפנקים שכוללים טיפולים לרכב, מכונית חדשה עם אבזור מפנק, אי הגבלת קילומטרים ובסוף התקופה אינכם צריכים למכור את הרכב ולחוש בכיס את הפסד הערך שחשים בעלי רכבים חדשים. אתם מחזירים את הרכב ויכולים להמשיך לנסוע ברכב אחר במקומו! כל זאת באמצעות ליסינג פרטיאם אתם רוצים לרכוש את הרכב בסוף התקופה תוכלו להשלים את הסכום המלא ולרכוש את הרכב שליווה אתכם במשך השנים האחרונות. כך, תזכו לרכב שליווה אתכם מהק"מ הראשון על הכביש ולקבל אותו במחיר משתלם של רכב ליסינג. חלום.

ליסינג פרטי במבצע: מדוע לשלם יותר

חיפשתם מבצעים על ליסינג פרטי? אתם במקום הנכון. באתר CarBay מחכים לכם מגוון של רכבי פנאי בליסינג כמו סובארו אאוטבאק האהוב במיוחד. החברה ששמה על דגלה את נושא הבטיחות, מפנקת את הנהג ברכב שהוא נמר בשטח ועל הכביש. כמה יעלה לכם לרכוש את הרכב באמצעות ליסינג פרטי? מדובר על תשלום של 12,500 ₪ כמקדמה ושלושים ושישה תשלומים של 2,600 ₪ בלבד.  בתום שלוש השנים תוכלו לשדרג את הרכב לגרסה חדשה יותר או להשלים את סכום הרכישה ולהיות הבעלים הגאים של הרכב.

האם כל אחד יכול לקנות את הרכב אחרי סיום תקופת הליסינג?

כל אדם שמחפש רכב חדש ומעוניין לרכוש אותו בתשלומים משתלמים ומבלי להתחייב ליותר משלוש שנים הוא לקוח פוטנציאלי לליסינג פרטי. כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת CarBay להציג את ההכנסה החודשית שלכם ולקבל הלוואה לרכב מבלי לפגוע במסגרת האשראי שלכם בבנק.

הרכב משמש כבטחונות להלוואה ולכן היא מוענקת בתנאים נוחים במיוחד. בתום התקופה, אתם יכולים להוסיף סכום סמלי נמוך יחסית ולרכוש את הרכב מבלי שתצטרכו לשלם עליו תשלומים נוספים.
מוכנים להתחדש ברכב מפנק של 0 ק"מ? נצלו את מודל הליסינג הפרטי! הרכב הבא שלכם מחכה אצלנו, עם אבזור מפנק ומזגן איכותי לימי הקיץ החמים. הזמינו עכשיו!