מחיר
נא לבחור שדה אחד לפחות!

קניית רכב בתשלומים

ישראלים רבים חולמים לרכוש רכב חדש כמעט מהניילונים אך חוששים לעשות את הצעד לרכישת רכב חדש 0 ק"מ מאחר וקניית רכב חדש בדרך כלל יקרה יותר מרכב יד שניה ולרוב הלקוחות אין אפשרות לשלם את מלוא ערך הרכב במזומן.
חברת קאר ביי החליטה להרים את הכפפה ויצרה תכנית שיווקית ייחודית כדי לעזור ללקוחותיה להגיע ליעד ולבצע רכישת רכב חדש בתשלומים ובאפס ק"מ. התנאים האטרקטיביים מאפשרים כמעט לכל אחד לרכוש את הרכב החדש עליו הוא חלם. ההיצע הרחב כולל מכוניות של יצרנים רבים בדגמים מובילים. 

הפתרון המוצע הוא קניית רכב בתשלומים, ניתן לבצע זאת בפריסת התשלומים הנוחה לכם באמצעות כרטיס אשראי. אין צורך להגיע למשרדי החברה, יושבים בבית, בוחרים את היצרן והדגם בצבע המועדף עליכם מתוך מגוון מבצעי רכב ומבצעים את הרכישה דרך אתר האינטרנט שלנו. פעולה פשוטה של עסקה בטוחה ומאובטחת, חיוב כרטיס האשראי בכמה תשלומים, על פי החלטתכם ועל פי יכולות ההחזר הנוחות לכם. 
 

רכישת ​רכב חדש במימון מלא בקאר ביי


אפשרות נוספת היא רכישת רכב חדש במימון מלא ללא מקדמה. כל לקוח יכול לבצע קניית רכב בתשלומים ובמימון מלא מתוך שפע הדגמים המוצע באתר, תוך קבלת הלוואה על מלוא עלות הרכב. הלקוח מבצע קניה של הדגם המועדף עליו באתר האינטרנט, מחליט מהו מספר התשלומים הנוח לו ואנחנו מטפלים בכל השאר. 

באתר האינטרנט שלנו מוצעים דגמי רכבים רבים - רכבים קטנים, רכבים משפחתיים ומסחריים, את כולם ניתן לרכוש בשיטת קניית רכב חדש במימון מלא ללא מקדמה באמצעות כרטיסי אשראי, מדובר בעסקה נוחה מאד לביצוע ומשתלמת במיוחד. כמו כן ניתן לבצע קניית רכב בתשלומים עם תשלום מקדמה עבור הרכב.

קניית רכב בתשלומים בקאר ביי


התנאים הייחודיים והמחירים הנוחים ללקוחות החברה מתאפשרים הודות לשיתופי הפעולה שלנו עם יבואני רכב מובילים ועם חברות הליסינג הגדולות בישראל. השילוב המנצח של נבחרת הרכבים שלנו עם תנאי המימון יוצאי הדופן, יוצרים עבורכם את העסקה המשתלמת ביותר. 

אתם קונים רכב חדש בתשלומים, נהנים, מנסיעה בטוחה ומתשלום הרכב באופציית התשלומים המתאימה והנוחה לכם. גם אתם מוזמנים להצטרף לנבחרת הלקוחות המרוצים שלנו, ליהנות מעסקה כדאית במיוחד וליהנות מרכב חדש בראש שקט. 

.